Atatürk Adana Okullarını ziyareti
Adana okulları burada. Adana Okullarının adreslerini, telefonlarını, faks numaralarını; Adana Okul Fotoğraflarını, Adana Okul  Videolarını burada bulabilirsiniz. Okullardaki resimlerden kendinizi, yakınlarınızı görebilir, arkadaşlarınıza, öğretmenlerinize, müdürlerinize burada rastlayabilirsiniz.
Türkiye'nin en büyük okul portalına hoş geldiniz...
Copyright 2008 © Commander All rights reserved.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve eşi Latife hanım, 15 Mart 1923 Perşembe günü, Adana gezisi esnasında Adana Eytemhane Mektebi öğrencilerine selam vererek onları yüceltiyor. Çukurova milli mücadelesinden başarıyla çıkılmıştı.  Adana'yı düşman işgalinden kurtaran çoğunluğu öğretmen ve öğrenci olan Adanalılar, Atatürk ile birlikte geleceğin Türkiye'sini hangi idealler üzerinde kuracaklarını konuşacaklardı. Gençlik adına konuşmayı Adana Erkek Lisesi Resim öğretmeni, aynı zamanda kuvayi milliye kumandanı, gazeteci Ferit Celal Bey yaptı...
ADANA OKULLARI TARİHİ FOTOĞRAF

Adana Okulları

up
down
okul şiirleri
Adana şiirleri
-------------------------------------------
adana
Türkiyenin en büyük okul portalına hoş geldiniz.
Dershaneler, özel okullar, yayınevleri sitemize çok uygun fiyatlara reklam vermek için 0531 525 09 09 no'lu telefonumuzu arayabilirsiniz. Sınırlı sayıda reklam alınacaktır.
Karne Sonuçları nı öğrenin
e-karne
Karne'nizi online görmek için buraya basınız !!!
Öğretmenlere özel
w3c