OYUNLAR
Okul Oyunları, Eğitim Oyunları, Ders Oyunları, Matematik Oyunları
Copyright 2008 Ó Commander Bilgisayar Video Kayıt ve Montaj Stüdyosu. All rights reserved. - www.adanavideo.com
w3c
* Matematik çalışma oyunu 1 : İlkokul 1-2 sınıflara yönelik, çok eğlenceli, matematik problemleri çözmekte zorlanan öğrenciler için kaçırılmaması gereken bir oyun. Oynamak için buraya tıklayın!!!

* Matematik çalışma oyunu 2 : İlkokul 2-3-4 sınıflarına yönelik, çok eğlenceli, matematik problemleri çözmekte zorlanan öğrenciler için matematik işleminin ne olduğunu bulma oyunu. Oynamak için buraya tıklayın!!!

* Matematik çalışma oyunu 3 : İlkokul 1-2 sınıflara yönelik, çok eğlenceli, matematik problemleri çözmekte zorlanan öğrenciler için çok kolay bir oyun. Oynamak için buraya tıklayın!!!

* Matematik çalışma oyunu 4 : İlkokul 1-2 sınıflara yönelik, sayı takip etme oyunu. Oynamak için buraya tıklayın!!!

* Matematik çalışma oyunu 5 : İlkokul 1-2-3 sınıflara yönelik, dikkat becerilerini arttıran bir sayı yerleştirme oyunu. Oynamak için buraya tıklayın!!!

* Matematik çalışma oyunu 6 : İlkokul 1-2-3 sınıflara yönelik, çok zevkli toplama ve çıkarma oyunu. Oynamak için buraya tıklayın!!!

* Matematik çalışma oyunu 7 : İlkokul 2-3-4 sınıflara yönelik, toplama, çıkarma, bölme, çarpma işlemlerini  daha çabuk öğrenmelerini sağlayan şahane bir oyun. Oynamak için buraya tıklayın!!!

* Şehir Bulma Oyunu : Öğrencilerin şehirlerin haritadaki yerlerini daha çabuk öğrenmeleri için zevkli ve Türkçe bir oyun. Oynamak için buraya tıklayın!!!

* Kıyafet Oyunu : Dünya ülkelerinin kıyafetlerini öğrenebilecekleri zevkli ve Türkçe bir giysi giydirme oyunu. Oynamak için buraya tıklayın!!!

* Bayrak Oyunu : Dünya ülkelerinin bayraklarını öğreten zevkli ve Türkçe bir oyun. Oynamak için buraya tıklayın!!!

* Din Dersi Oyunu : Din derslerinde daha başarılı olmak ve İslam tarihini daha çabuk öğrenmek için Türkçe bir oyun. Oynamak için buraya tıklayın!!!

* Açılar ve Geometrik şekiller Oyunu : Açılar ve geometrik şekileri daha çabuk öğrenebileceğiniz  Türkçe bir oyun. Oynamak için buraya tıklayın!!!

* Aile Soy Ağacı Oyunu : Dayı ne demek, teyze ne demek  çocuklar bu Türkçe oyun ile daha kolay öğrenecek. Oynamak için buraya tıklayın!!!

* Kalp ve Kan Dolaşımı : Kalp çalışması ve kan dolaşımı daha kolay öğrenilecek. Girmek için buraya tıklayın!!!
Aşağıdaki oyunları sitemiz üzerinden online oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz eğitim oyunlarından birini seçiniz.