Copyright 2008 Ó Commander Bilgisayar Video Kayıt ve Montaj Stüdyosu. All rights reserved. - www.adanavideo.com
okul şirleri

OKUL ŞİİRLERİ

    Çocuğun ruhsal gelişimi ve milli duyguların yerleşmesinde önemli yer tutan okul şiirleri, artık daha ulaşılabilir durumda. Okul çağındaki çocukların önemli gün, bayram ve yıldönümlerinde okul kürsüsünden okurken, neyi nasıl kutladığını anlamasına yardımcı olduğundan, şiir seçimi önemlidir.

    Önceden bu konuda hem öğrenci, hem de öğretmen ve veliler sıkıntı yaşardı. Kitaplar incelenir, araştırılır, buda yetmez kütüphanede sıra beklenir, bulunan şiirler ya büyükleri tatmin etmez, yada öğrenci okuduğu şiirden bir şey anlamazdı. Günümüz teknolojisinde, internet ortamında Adana Okulları artık bu sorunu ortadan kaldırıyor. Sade ve çocuğun anlayabileceği bir dilde hazırlandığından çocuğun aklı karışmıyor. Önemli gün ve kutlama konularındaki sayısız şiir seçeneği arasından, en uygun şiir bulunabiliyor.

    Müfredata uygun olduğundan, çocuğa kutlanacak günün önemini anlayabileceği şekilde sunuyor. Veliler ve öğretmenler de bu konuda çocuklara gerektiği kadar yardımcı olarak, milli ve manevi duygularının yerleşmesinde ve pekişmesinde rol oynuyor. Çocuklar geleceğimiz; neyi nasıl öğrenirse, sonraki nesillere onu aktaracaklar. Adana Okullarının şiir sayfaları öğrencilere güvenilir ve uygun bir kaynaktır.
Türkiyenin en büyük okul portalına hoş geldiniz.
w3c
Bu sayfadaki okul şiirleri kategorileri alfabetik sıraya göre dizilmiştir. İlgili okul şiiri için kategorisine bakınız.